До Арабських Еміратів

До Арабських Еміратів 1Сьогодні на класній годині ми побували в заочній подорожі у Об’єднанні Арабські Емірати. Цю мандрівку нам презентував Кирило Варанкін. Він побував там із батьками, а тепер запросив і нас у далеку подорож.

В презентації він розповів нам про найцікавіші факти про цю країну. Більш за все нас здивувала «Закручена вежа».

Тут дуже багато хмарочосів. Найвища будівля у світі – Burg Halif. Вона здивувала своїм розміром аж 152 поверхи. Нам, майбутнім інженерам та економістам було дуже цікаво, як все це можна побудувати!

Ще побачили подарунки, а саме модні сумки та автомобілі. Там є великий торговий центр, де  продаються унікальні речі. Наприклад, сумки мали форму автомобілів, акордеона. А шикарні прикраси, оздоблені золотом, що дістають майже до пояса, мабуть важкі!

ОАЕ дуже багата країна.  Для них Феррарі,  неначе Жигулі! Кожен новонароджений, отримує 40 тисяч доларів тільки під час свого появлення на світ! І яхти у місцевих жителів, як наші велосипеди, паркуються біля будинків!

Найшикарніший район має назву «DUBAI MARINA», це найбагатший район в усьому острові. У них є найкращий готель світу «Парус», що отримав статус семизіркового.

Слухали ми із захопленням!

До Арабських Еміратів

Кирило сказав, що йому дуже сподобалося! Але свій рідний край завжди кращій, тому повертався він до Полтави із задоволенням.

Наприкінці Презентації Кирило зірвав оплески однокласників! Початок проекту «Заочні подорожі» став успішним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *