Наш величезний космічний будинок!

Наш величезний космічний будинокВивчення астрономами зоряного неба призвело до висновків про те, що наша Галактика Чумацький Шлях є однією з тисяч зоряних скупчень, що знаходяться в сузір’ї Діви.

Але подальші дослідження з метою моделювання тривимірної карти нашого Всесвіту дали можливість оцінити всю пишноту нашого зіркового будинку,  у якому Чумацький шлях  далеко не одна з великих зіркових родин.

Діва є частиною чогось набагато більшого, вона входить до грандіозного скупчення галактик, яке було названо Laniakea, що означає Величезні небеса в перекладі з гавайського. Це більше 100 мільйонів мільярдів сонць, які утворюють у всесвіті дивовижний малюнок.

Для створення цієї моделі були проаналізовані швидкості руху 8000 галактик, можливі сили їх тяжіння, а також вплив областей темної матерії.

Астроном Гавайського університету в Маноа, провідний дослідник Р.Брент Таллі, у своїй письмовій заяві так і висловився: «Ми остаточно встановили обриси надскупчення  галактик, яке можемо назвати своїм домом!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *