Юні генії України.3D моделювання та фігурні числа

Юні генії УкраїниОстанні дні стали визначними для багатьох українців. Світ визнав таланти наших митців, спортсменів, вчених.  До відома юних науковців ще одна визначна подія.  Наші молоді вчені Фіонг Ань Чан з Черкас і киянин Олександр Бузін увійшли в трійку кращих в категоріях «Математика» і «Програмування систем»   Міжнародного науково-технічного конкурсу молодих вчених Intel ISEF 2016, який координував American Phoenix.  Це престижне змагання ще називають Олімпіадою юних геніїв – прийняти в ньому участь можуть таланти з усього світу, яким менше 20 років. З України на змагання приїхали сім фіналістів, відібраних на національних конкурсах.
Проект Фіонг Ань Чан присвячений фігурним числам – темі, якою займалися багато іменитих математики. Дослідження українки за багатьма параметрами виявилося проривним – вона змогла вивести формулу для знаходження спільних елементів двох їх послідовностей. Тепер її ідеї можуть бути використані в криптографії, комп’ютерних науках, біоінженерії та нанофізики.

Ми маємо можливість познайомитися із захистом наукового дослідження одинадцятикласниці та повчитися у неї=)

Олександр Бузін, який навчається у київському ліцеї №24,  займався дослідженням створення 3D-об’єктів в браузерах.  Його робота «Інтернет-бібліотека для моделювання об’єктів у просторовому вимірі» є розробкою нового фреймворка, що дозволяє створювати 3D-об’єкти для відображення в інтернет-браузерах. Дослідження актуальне як інженерам, так і творцям контенту в різних сферах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *