Ці пісні для тих, хто з крилами…

Ці пісні для тих, хто з криламиВечір гітари – давня традиція творчих зустрічей у нашій гімназії. Інколи саме він стає першим кроком для  майбутніх митців, можливістю відкрити найпрекрасніші свої надбання світу. Гітара – мов символ дружби і розуміння.  У цьому році ми зустрілися у вузькому колі, відмовилися від  підсилювачів та електронники,  почули зовсім по-новому  музику.

Ці пісні для тих, хто з крилами17 лютого талановиті та музично-поетичні учні та вчителі зібралися на Вечорі гітари, щоб трішки відволіктися від сучасної загаджетованості, інформаційної завантаженості!

За своє життя у школі, а це приблизно 7 років, я потрапила на цей вечір уперше. Але воно того варте!

Ці пісні для тих, хто з крилами

Усі були в захопленні від чудової гри Вані Кольваха (8Б) на саксофоні, поринули у спогади… Бо музика була справді фантастична. І навіть з’явилися такі поетичні рядки:

“Сегодня песней саксофона

звучало небо в тишине,

И рассыпалось звездным фоном

В летящей снежной глубине…

И вечер ожиданьем чуда

Был полон и, маня мечту,

Дарил и музыку, и друга,

Рифмуя вечности строку…”

Ці пісні для тих, хто з криламиВперше на вечорі ми почули феєричні звуки  бандури.  На цьому інструменті, що символізує нашу країну, грала Юля Самойленко (7В). Вона представила  композицію “Мрія” Сергія Баштана,

Естафета творчості переходила від одного митця до іншого.

Ці пісні для тих, хто з крилами

Найтепліші почуття кохання від поезій Саші Колісник (10А) примусили кожного поринути у світ власного кохання.

Ці пісні для тих, хто з криламиМи були здивовані  віршами Олександри Сурмило (11Б) – такі вони патріотично щирі. Саша пише про сьогодення та наші сучасні життєві події, ділиться своїми думками та враженнями.

Ці пісні для тих, хто з крилами

Гітара у руках Стаса Сандула (11А) заспівала свою  чарівну мелодію.  Безперечно, пісня  Олександра Пономарьова “Він чекає на неї” не залишила осторонь жодного з присутніх – усі підспівували. Та й як утриматися, коли виконують цю чудову мелодію такі гарні хлопці – разом із Стасом співав  учитель  історії  Андрій Костенко. Гітара традиційно об’єднала друзів!

Ці пісні для тих, хто з крилами

Світлана Єгорівна  читала вірші, свої і випускників. Тих, хто створював цю чудову традицію зустрічі друзів. Це була своєрідна поетична “рулетка”! Але усі випадковим чином обрані вірші і проза були у дивовижній гармонії з  нашим настроєм…

Ці пісні для тих, хто з крилами

А потім “чарівний вогник” свічки допоміг нам узнати багато важливого про своїх друзів. Кожен розповідав про свою творчість, захоплення, творчі плани на майбутнє. Ми узнали, що серед присутніх є й співаки, й танцюристи, які сьогодні ще не знайшли в собі впевненості поділитися власною творчістю.

Ці пісні для тих, хто з крилами

Влад і Богдана розповіли про свої знахідки у образотворчому мистецтві, тож, можливо, на майбутній рік ми побачимо презентацію їх творів. Кирило та Влад пообіцяли, що мріють  потоваришувати  із гітарою, бо вже вчаться! ( Чекаємо дебюту!), Можливо ми почуємо на наступний рік і Лєру, яка не пропускає ніколи такої події.

Ці пісні для тих, хто з крилами

Присутні вчителі розповіли, яку роль грає музика у житті кожного. Катя призналася, що з музикою у неї зв’язок лише через навушники, але вона у захопленні від цієї зустрічі. Маша вирішила повернутися до малювання…Ось так, несподівано склався анонс майбутнього вечора гітари.

Ці пісні для тих, хто з крилами

Вогник добра та любові зігріває наші серця і передається з покоління у покоління нашої гімназії! Мабуть, це і є нашим секретом…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *