“Із янголом на плечі”

Із янголом на плечі“Із янголом на плечі”
Таким для мене став образ Івана Малковича –
автора-упорядника понад 30 книжок для дітей, зокрема «Української абетки». Завдяки його  ентузіазму з 1992 р. — працює приватне дитяче видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», яке спеціалізується на книгах для дітей.

Сьогодні на зустрічі у літературній студії “Жар-птиця” нашої гімназії ми познайомилися ближче із творчістю цієї людини, наче потиснули йому руку. Від цієї людини надходить дивне тепло, ніби від доброго чарівника. Нарешті праця та талант Івана Антоновича отримали найвищу нагороду “від Шевченка”. Від Шевченка нового та сучасного, що є символом України.

Із янголом на плечі
Національна премія України імені Тараса Шевченка – найвища творча відзнака в незалежній Україні. В день народження поета, 9 березня, Україна узнає імена нових Шевченківських лауреатів (список публікується у пресі, про нього повідомляють інші засоби масової інформації). Цим не лише підсумовуються культурні здобутки року, а й віддають світлу данину пам’яті геніальному українському поетові й художникові.

Із янголом на плечі

Національна премія присуджується авторові чи виконавцеві один раз за життя за найвидатніші твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, які є вершинним духовним надбанням Українського народу, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість і самобутність, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Про це ми узнали із розповіді Ірини Іванівни та учениць 11 класу.

Із янголом на плечі

Вразила промова Івана Малковича після вручення премії. Вона палка і дуже глибока. Це дійсно людина, яку оберігає ангел, а творити добрі справи допомагає янгол!
Захотілося знову прочитати його вірші та передивитися книги, які є у кожного з нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *