Каша для кваса та пива

Каша для пиваДивно, але саме ці слова ми почули, побувавши на Полтавському заводі, де виготовляють безалкогольні на слабоалкогольні напої. Просто – квас, пиво, лимонад! Ці канікули виявилися несподівано цікавими, бо ми побачили своїми очима, як працюють люди на заводах.

Отже тридцятого березня нам розповіли про технологічний процес виготовлення популярних в усьому світі напоїв.  Несподіванки почалися вже на вході: ми усі отримали халати та капелюшки, без яких не можна відвідувати цех, де виробляються харчові продукти. Каша для пива

Отже усі ми були трохи схожі на блакитні привиди!

Виявилося, що виготовлення пива й квасу починається саме із каші! Вже потім вона переробляється на смачні напої. А відпрацьована та висушена каша відправляється на корм тваринам. А для того щоб отримати смачні напої, спеціалісти ще багато часу “колдують” над водою, яка видобувається саме тут з артезіанського джерела.

Каша для пива

Цікаво було побачити, як виготовляються пластикові пляшки:  з маленької трубочки у дволітрові балони! Вони вилітали на конвеєр, наче повітряні кульки, лише дуже швидко!

А потім цікаво було побачити, як розливаються автоматично напої, пакуються у блоки,  готуються до продажу!

Каша для пива

На заводі ми побачили складне обладнання, яким керували оператори. Весь процес автоматизовано, й ми ще раз зрозуміли, що сучасній людині потрібно дуже багато знати.  З’явилися нові теми для обговорення!

Каша для пива

На виході ми отримали невеличкий подарунок – по пляшці лимонаду! Було дуже приємно!

Каша для пива

Та ще така нагода зробити несподівані фото, її дівчатка використали на повну!

Каша для пива

Нам, як майбутнім економістам, було дуже корисно познайомитися із виробництвом. Враження найприємніші!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *