Представники молодіжного Європейського парламенту у Полтаві

І ця подія буде відбуватися саме у нашій гімназії!!!

27-28 січня у Полтаві проходитиме Poltava EYP Weekend 2018 року. Це – дводенна конференція, яка відбудеться на базі Полтавської гімназії №14 «Здоров’я». На цьому заході активна молодь з України та Європи обговорить актуальні проблеми, з якими зіштовхнулися країни ЄС. Учасники матимуть можливість попрацювати разом з представниками Литви, Сербії, Данії та інших країн Європейського Союзу. Вони спільно розроблятимуть план рішень до запропонованих проблем. 

Це питання, які обговорюють у європейському парламенті, а саме: як може ЄС вплинути на дотримання прав людини у Турції (адже відомо, що журналістів у 2016 році незаконно тримали за гратами). Які дії має запровадити ЄС для зменшення нераціонального використання їжі; регулювання потоку біженців в ЄС, задля безпеки її жителів тощо.

Європейський молодіжний парламент – це унікальний освітній проект. Він об’єднує 40 національних осередків у країнах Європи. Метою діяльності ЄМП – це зростання усвідомлення молоді питань, які стосуються євроінтеграції, отримання та сприйняття навчальної інформації. Задля отримання унікального навчального досвіду.

Полтаву активно представляє студентка Анастасія Токар. Вона протягом кількох років займалася журналістською діяльністю, і зараз продовжує популяризувати інтереси держави на міжнародному рівні. Загалом українська молодь представляє нашу державу у 40 країнах світу. Протягом двох днів 50 активних школярів та студентів віком від 14 до 18 років у складі чотирьох комітетів обговорюватимуть питання, з якими стикаються у всіх куточках світу.

Більш детальну інформацію, а також реєстраційну форму можна знайти за  посиланням.

Захід проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України та  Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

Джерело: http://poltava.today/uk/news/show/27332

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *