Вшановуємо Гоголя!

Шануємо Гоголя31 березня славетний Микола Васильович Гоголь знову зібрав нас на свято нагородження переможців конкурсу на здобуття міської щорічної літературної премії його імені. Вітаємо учениць Полтавської гімназії «Здоров’я» №14 Митюшину Ольгу (ІІІ місце), Сердюк Софію (І місце) та вчителя зарубіжної літератури Овсяник Л.М.

«Великим чародієм слова, ясновидцем, який володів даром проникати в найпотаємніші куточки душі людської», – так назвав Миколу Васильовича Олесь Гончар. Твори Гоголя – це стихія, нестримна у своєму русі, яка відкриває очі, вчить бачити прекрасне в звичному, чарівне – в буденному.

Шануємо Гоголя

Гоголь – істинний відкривач поетичного материка, митець, що пробився у незвідані до нього глибини, створив неповторний характер народу, духовний образ України. Любов Миколаївна Овсяник, учитель зарубіжної літератури та директор кімнати музею ім. М.В.Гоголя нашої гімназії щороку готує зі своїми учнями незвичайні роботи, присвячені творчості письменника.

Шануємо Гоголя
Це допомагає глибше пізнати великого Гоголя, поринути у світ його думок і фантазій, насолодитися чарівністю художнього слова і висловити своє власне бачення – саме це має на меті літературний конкурс, започаткований у нашому місті. Чудово, що талановита молодь Полтави може представити творчі доробки і навіть отримати нагороду за свої здібності.

Думаю, що не кожне місто може похвалитися подібними здобутками! Нам пощастило, бо Полтава – справді духовна столиця, де плекають таланти. Від імені вчителів і викладачів дякуємо міській владі і особисто Олександру Федоровичу Мамаю за підтримку нашої полтавської молоді.

Шануємо Гоголя

Спасибі, що турбуєтесь про духовність, дбаєте про майбутнє, бо саме цій молоді будувати нашу Україну, яку так як і ми щиро любив Микола Гоголь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *