Як ми “воювали” із квадратними рівняннями!

Як ви "воювали"№ з квадратними рівняннями
03.03.2017 – дата наших відкритих “Математичних боїв”! Готувалися! Було страшнувато… Спочатку передбачалося провести їх за класичною схемою на дві команди, але в останній день …

Світлана Єгорівна передумала. Вже перед боями вона попередила, що ще дві команди працюватимуть в інтерактивному режимі, а не просто спостерігатимуть за боями.

Як ми "воювали" із квадратними рівняннями!

Отже, “відпочивати” на уроці не довелося нікому! Дві класичні команди були впевнені у своїх силах. Жеребкування виграв Андрій, отже його команда зробила перший хід. Наша чудова дошка виявилася замала, та й час минав дуже швидко, отже довелося імпровізувати і доповідачам, і опонентам.Як ми "воювали" із квадратними рівняннями!

Мені довелося виступити у ролі доповідача. Скажу я вам, не дуже приємно розв’язувати складне рівняння на дошці, коли за кожним твоїм рухом стежить опонент Катя! Бої є бої – нічого не буде пропущено! Помилки не прощаються=))

Правда, Асі не вдалося знайти жодної у Юлі, тоже вона була трохи засмучена.

Як ми "воювали" із квадратними рівняннями!

Двобій між Богданом та Ванею закінчився перемогою… журі. Бо були знайдені недоліки, яких і опонент Ваня не врахував.  Після виступу Богдан вже без хвилювання виконував свої обов’язки капітана.Як ми "воювали" із квадратними рівняннями!

Тайм аут допоміг і мені, але від помилок не спас! Трохи сумно було слухати вердикт журі!

Як ми "воювали" із квадратними рівняннями!

В цей час в командах Влада і Кирила йшла “тиха” інтерактивна гра. Вони “воювали” із 10-ма завданнями тестів, опублікованих на сайті “Еврика”. Не можна сказати, що питання були складні, але їх багато, а часу 10-15 хвилин.  Як ми "воювали" із квадратними рівняннями!

Тут була і алгебра, і геометрія. Та ще й потрібно швидко реагувати на усні запитання вчителя. Як ніколи себе проявили справжніми бійцями Даша Корабельникова, Микита Моргун, Кирил Варанкін та Оля Яковлєва – вони буквально знали все!

Як ми "воювали" із квадратними рівняннями!

Питання про залежність катета від гіпотенузи та проекції взяла команда Влада, від Кирила гордо отримав перемогу лише Даніїл Кудінов! Програма Plickers, як завжди, стала нам у нагоді у перевірці знань! Правда, інтернет двічі нас “підставив” – одне із завдань не спрацювало, й відключився смартфон у команди Богдана під час відправлення відповідей, довелося перевіряти вручну.

Як ми "воювали" із квадратними рівняннями!

Були і не зовсім приємні хвилинки, Коли Владик швидко розгадав тактику команди – суперника, при відправленні результатів. Інтернет і Влад фіксують усе! Час і правильність відповідей…

Як ви "воювали"№ з квадратними рівняннями

Останній двобій – між Андрієм та Русланом. Завдання із параметрами, чесно кажучи, ми поки що не зовсім розуміємо. Це справа “обраних”… Поки що!Як ви "воювали"№ з квадратними рівняннями

Але помилка у Андрія виявилася дуже простою, хоча і Руслан її не помітив, бо Андрій своєю впевненістю його переконав! Але з вчителем спорити важко, хоча це нормальний процес на уроках! У цьому ж  випадку Світлана Єгорівна була “нещадна”…

Як ви "воювали"№ з квадратними рівняннямиПомилка – є помилка.  Хоча, вона ще раз наголосила на тому, що не помиляється лише той, хто нічого не робить! Із помилок складається шлях до успіху!

Як ви "воювали"№ з квадратними рівняннями

Підсумок вразив усіх. Виявилося, що ми розв’язували завдання з міського математичного бою, що отримували учні 9-10 класів! Ми лише у 8-му і справилися! Отримали ми похвалу не лише від Світлани Єгорівни  (а це буває не часто!) Привітала нас і заступник директора, Вікторія Вікторівна! Було приємно, що в нас вірять наши вчителі!

Як ви "воювали"№ з квадратними рівняннями

А найголовніша перемога була – над собою! І такі “страшні” поняття, як “дискримінант”, “теорема Вієта”, “синус”, тангенс”… вже зрозумілі кожному!

Вдячність за влучні фото Ларисі Іванівні, яка в цей день була не лише мамою, випускницею, а ще й кореспондентом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *