Ви – остання надія людства!

Ви - остання надія людства!TED запрошує до наукового кінозалу!   Уявіть, що ви – остання надія людства, але попадаєте до в’язниці, і вас можуть просто зжерти страшні чудовиська. Але ж математики не здаються! Спробуйте вибратися на волю!Коли вас кидали до камери, ви побачили багато коридорів, що вели нагору із номерами, але кожен знаходився під електричною напругою, пройти було неможливо. Є панель для входа, що містить цифри першого десятка від 1 до 9. Одного з вас випустять, якщо він зможе пройти іспит, а решту вранці віддадуть мутантам.

Ви - остання надія людства!

Зара має чудове логічне мислення, її відправляють на випробування, прилаштував до неї передатчик так, щоб чути усе, що з нею відбувається.

Ви чуєте, як Зара проходить якимось коридором, потім голос пропонує набрати їй код з трьох додатних чисел у порядку зростання. Друге число повинно не перевищувати першого, а третє – не перевищувати другого.

Зара має 3 підказки, не вгадає – знову опиниться у в’язниці.

  1. Добуток трьох числе коду дорівнює 36.
  2. Сума цих чисел дорівнює номеру коридора, через який вона вийшла.

Але інформації недостатньо, Зара просить третю підказку.

3. Найбільше число у комбінації зустрічається лише один раз.

Через деякий час гул електричного бар’єру припиняється – і Зара вільна! Але вона не може передати вам всю інформацію, крім тієї, яку ви почули. Отже спробуйте самотужки розгадати код та вирватися на волю!

Вам може допомогти відео від каналу TED!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *