Онлайн тренінг Малюємо Толерантність! – працюємо разом

 

Намалюємо Толерантність! – працюємо разом.

Онлайн тренінг  (Київ-Полтава) для учнів 4 – Б, «Гармонія в різноманітності. Формування принципів Толерантності в інклюзивному просторі освіти»  –  цікавий, позитивний, живий і правдивий урок, що відбувся  27 січня 2017 року у нашій гімназії (Полтавська гімназія «Здоров’я» №14).У дітей маса позитивних вражень! Це так круто в онлайні ділитися почуттями любові та добра! Мені, як учителю,  тема рідна, до болю знайома, тема,  яка потребує підтримки і пропагування – це те справжнє, чого вимагає наше  сьогодення.

Знайомство  (гра «Клубочок»)

Проект «Гармонія в різноманітності. Формування принципів Толерантності в інклюзивному просторі освіти» сприяє створенню гармонійного простору, адаптації та інтеграції дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб, дітей з інвалідністю та інших незахищених категорій, у загальношкільний дитячий колектив за для налагодження  такої комунікації з однолітками, як здатність без агресії сприймати думки, поведінку та спосіб життя інших людей, які відрізняються від власних, що, безумовно, відповідає всім нормам сучасної європейської освіти.

Вчимося розуміти Толерантність (працюємо з методичним матеріалом – презентацією).

Потрібно  було лишень побачити дитячі очі, щоб переконатись у зацікавленості  під час обговорень  порушених ситуацій на цьому тренінгу. Говорили про те, що всі люди народились вільними і рівними, наділені розумом і совістю, і про те, що у цивілізованому світі немає місця насильству, незалежно від того, хто є поряд з тобою. Я  у захваті   слухала на дивовижу дорослі думки маленьких людей, спостерігала за роботою груп, а на останок   за захистом презентації «Намалюємо Толерантність! – працюємо разом».  Четвертокласники ділилися враженнями,  пропонували свої  цікаві ідеї, дарували один одному побажання.

«Планета Толерантності»

Одним словом, діти – чисті серця! Їм не складно бути провідниками світлого, доброго і чистого. А ми, дорослі,  маємо «сіяти» філософію толерантності серед молодого покоління, щоб  вона  стала умовою гармонійних відносин у суспільстві, бо це – єдиний  і незамінний спосіб виживання людства у новому тисячолітті.

Вручення сертифікатів

Окрема подяка усім організаторам, які роблять таку важливу справу.

Завдяки  цьому заходу ми всі відчули себе  ще трішечки більше людьми.

Маємо надію на зустріч!

Олена Федорова , класний керівник 4 – Б «Зеленого класу» Полтавської гімназії «Здоров’я» №14

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *