Нові відкриття чекають кожного дня! Plikers з нами

Нові відкриття чекають на нас кожного дня!Закінчився довгоочікуваний день Здоров‘я, і  в цей день ми навчилися працювати із новою веб програмою! Після естафет усі сумлінно здавали залік з геометрії – 6 теорем про паралелограм! А потім пройшли незвичне тестування за допомогою програми «Plikers». Світлана Єгорівна довго працювала над опануванням цієї програми, підготувала   нам перевірочні тести. Але перевірити програму у дії можна було лише усім разом у класі.

Нам роздали індивідуальні картки із QR- кодами. Через проектор на екран виводилися запитання тесту з теми «Паралелограм», ми обирали букву правильної відповіді і повертали картку вгору потрібною буквою. Світлана Єгорівна смартфоном сканувала наші відповіді, а на екрані з’являлися позначки біля прізвищ, коли програма розпізнавала відповідь. Усі дуже уважно стежили за результатом!

Все було дуже швидко, вже через хвилинку ми мали результат кожного: правильна відповідь позначалась зеленим кольором, помилка – червоним. Можна було одразу побачити результат кожного учня та статистику відповідей усього класу.

Дуже цікаво! Це не просто написати відповідь на папірці та здати учителеві на перевірку. Треба працювати швидко і правильно, соромно перед друзями помилятися…

Нові відкриття чекають на нас кожного дня! Plikers

Сподіваємося, що нова веб програма допоможе нам зробити уроки цікавішими та навчатися краще. Тим паче, що наступне опитування ми будемо готувати по черзі! Кожен відчує себе вчителем і учнем одночасно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.