Тиждень науки у гімназії

Наприкінці листопада у гімназії відбулися важливі події. Тиждень науки захопив усіх від 5- го до 11 класу!

У понеділок учні 5Б відкрили тиждень колективним проектом: “Науковий кінозал”, підготували наукову вітальню до прийому гостей!

 

У 9-11 класах відбулася цікава зустріч у науковій вітальні, присвячена Неевклідовій геометрії. Несподівані відкриття чекали цього моменту, а переможці ще й отримали гарні оцінки до журналу з геометрії!

 

8Б клас підготував цілий калейдоскоп математичних несподіванок, про які учні 6-8 класів узнали, побувавши у “Музеї у шафі”. Цікаві фізичні вікторини для 8, 9 класів також допомогли узнати багато нових фактів, виконати власні дослідження.

 

“Математична карусель”, яка чекала шестикласників, допомогла навчитися розв’язувати нестандартні задачі, працювати у команді.

А ось восьмиклассники несподівано зустрілися із технічними проблемами – відмовила апаратура, але це не завадило гарно розім’яти мозок та проявити неабиякі творчі здібності! Перемогла команда “Стріла” 8Б класу!

Підсумком стала гра у вищій лізі клубу “Що? Де? Коли?”.Мова велася про відомих науковців та їх відкриття, але цікаві задачки,та софізми безперечно захопили усіх.

Гра йшла “на виліт”, команда, що програла,віддає своє місце команді 8Б, яка перемогла у своїй віковій групі. Переможцем стала команда 9Б класу, у числі призерів – 11А та 10 А. Вітаємо усіх та бажаємо бути розумними!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.