Європейський молодіжний парламент у гімназії “Здоров’я”!

27-28 січня Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 гостинно приймала дводенну конференцію Weekend 2018 року від Poltava EYP (European Youth Parliament). Європейський молодіжний парламент – це унікальний освітній проект. Він об’єднує 40 національних осередків у країнах Європи. Метою діяльності ЄМП – це зростання усвідомлення молоддю питань, які стосуються євроінтеграції, сприйняття навчальної інформації задля отримання унікального навчального досвіду.

Протягом двох днів активна молодь з України (студенти з Києва, Львову, Харкова та учні шкіл 14, 26, 1, «Паросток»), вчителі гімназії “Здоров’я” №14 , ЗЗСО №26, “Паросток” обговорювали актуальні проблеми, з якими зіштовхнулися країни ЄС та намагалися розробити план їх вирішення.

Учасники працювали разом з представниками Литви, Сербії, Румунії, Данії.
Питання, що розглядались на заході – це нагальні проблеми, що турбують країни Європи. Під час Poltava EYP Weekend 40 активних школярів та студентів віком від 14 до 18 років перебували у складі чотирьох комітетів та разом зі своїми наставниками (з країн Європейського Союзу) обговорювали важливі питання, з якими стикаються у всіх куточках світу.

Для вчителів координаторами European Youth Parliament був проведений тренінг “Неформальна освіта”. Неформальна освіта – це освіта, що є додатком, альтернативою та/або доповненням до формальної освіти у процесі навчання людини протягом всього життя. 


Дякуємо, за організацію конференції нашій випускниці, а зараз і учасниці Європейського молодіжного парламенту, Анастасії Токар.


Чудово, що такі заходи вчать молодь мати самостійний погляд на проблеми в суспільстві та знаходити оптимальні варіанти вирішення цих проблем.


Захід пройшов за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.