2015 рік. Перший урок у 7Б. “Це наше – це твоє!”

2105 рік. Перший урок у 7Б. "Це наше - це твоє"Новий навчальний рік розпочався. Чесно кажучи, нам не дуже хотілося йти до школи.   Після довгих літніх канікул починати навчання завжди важко. Але приємно зустрітися з друзями. Вже перший урок примусив нас замислитися над проблемами, про які ми не дуже задумувалися.

Наприклад, значення слів, що часто вживаються дорослими й дітьми, таких як “патріотизм”, “гідність”, “господар країни”, ми не одразу змогли пояснити. Довелося поміркувати, щоб зробити висновок, що патріот – це і є господар своєї країни, який з повагою  ставиться до людей й до себе,  будує свою державу, а не чекає подарунків із-за кордону.

2015 рік. Перший урок у 7Б. "Це наше - це твоє!"
Міністерство сільського господарства

Дуже сподобалися нам короткі мультфільми, зняті каналом “Плюс-плюс”. Вони так і називаються: “Це наше й це твоє!” Багато корисного й цікавого дізналися про свою країну та її унікальні багатства. Навіть щедрівки загадали!

2015 рік. Перший урок у 7Б. "Це наше - це твоє!"
Міністерство освіти

А найголовніше – ми спробували себе у ролі міністрів! Так, було створено чотири Міністерства: економіки, промисловості, сільського господарства,  освіти. Кожне розробило свій власний план дій для розвитку нашої країни.

2015 рік. Перший урок у 7Б. "Це наше - це твоє!"
Міністерство економіки

Виникли й питання, що викликали потребу продовжити розмову вже на наступній класній годині. Наприклад, чи у нашій країні всі діти мають можливість отримувати якісну освіту? Чи потрібно спрощувати навчальну програму? Якою має бути вища освіта?

2015 рік. Перший урок у 7Б. "Це наше - це твоє!"
Міністерство промисловості

Усі наші пропозиції зняті на відео. Можливо ми у дечому й помиляємося, але ж це перша спроба відчути себе справжніми господарями країни.

Коротеньку презентацію наших планів надаємо у відео – фрагментах

Міністерство економіки велику увагу приділило соціальній сфері

Міністерство сільського господарства запропонувало оновити сільськогосподарську техніку та правильно користуватися ресурсами.

Міністерство промисловості звернуло увагу на важливість створення гарних доріг, розвитку важкої промисловості та IT- технологій.

Міністерство освіти підкреслило важливість рівного доступу до освіти усіх верств населення та збереження можливості отримувати вищу освіту безкоштовно.

Такою непростою розмовою та проектом ми почали свій новий навчальний рік та зустріч у Клубі Веселих Математиків, саме так ми називаємо свій клас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.