Бізнес школа! Випускний!

Бізнес школа. ВипускнойЯкби нам півроку тому сказали, що ми навчатимемося у бізнес школі, то усі дуже б здивувалися ( й батьки, й діти). Чесно кажучи, спочатку, коли до нас завітав представник Приват Банку, так і було. У батьків було дуже багато сумнівів щодо правильності рішення відкриття спеціальної банківської карти «Юніор».

Бізнес школа. ВипускнойАле трохи пізніше усі ми зрозуміли, що проект, до якого нам вдалося потрапити, став цікавим й супер корисним для дітей.

Бізнес школа. Випускной

Ми тепер знаємо не тільки історію виникнення грошей, але й такі важливі речі, як правильно коригувати бюджет, які бувають банківські продукти, й… які якості повинні бути у справжнього лідера! ( А нам так усім хочеться стати саме лідерами, ми ж учні економічного класу!)

Бізнес школа. Випускной

Заняття проходили у вигляді інтерактивних тренінгів, що проводила Лариса Олександрівна.

Бізнес школа. Випускной

Вона якимось дивом поєднувала роботу у банку й заняття з нами.

Бізнес школа. Випускной

 

Це було дуже цікаво, особливо нам сподобалися ділові ігри!

Бізнес школа. Випускной

Враження були такі глибокі, що навіть напередодні Нового Року ми вирішили зробити виставу, що так і називалася «Новорічна бізнес казка»!З нею ми виступили спочатку перед батьками, а потім й перед гімназистами різних класів! Звіт про цей проект можна прочитати за посиланнями «Новорічна бізнес казка».

Бізнес школа. Випускной

Після кожного заняття банк нам дарував солодкий презент замість оцінок! На випускному це були найсмачніші торти! Але не думайте, що ми просто пригощалися (правда з тарілками й ложками трохи поспішили=).

Бізнес школа. Випускной

Усе було по-серйозному! Свято почалося із справжнього іспиту. Й нам потрібно було згадати усе, чому ми вчилися впродовж цих кількох місяців.Бізнес школа. Випускной

Після кожного заняття упродовж навчання ми проходили тести, заповнюючи їх на сайті Юніор банку. Потім була творча робота. А це був тест підсумковий, що включав у себе усі найважливіші моменти.

Бізнес школа. Випускной

Кожен з нас за підсумками навчання отримав спеціальний сертифікат випускника бізнес школи. А ще дуже гарні подарунки!

Бізнес школа. Випускной

Ми подружилися із Ларисою Олександрівною, нашим тренером, бо вона дуже добра, розумна й красива жінка!

Бізнес школа. Випускной

Самим несподіваним подарунком була… її пісня. Незвичайний голос, чарівна пісня створили фантастичну атмосферу казки! Не думайте, що  легко у нашому класі просто так без музичного супроводу співати, та ще коли Даша вирішила терміново збиратися на свою репетицію. Лариса Олександрівно, але для нас це був справжній урок і краси, і витримки, і розуміння.

Ми всі бажаємо Вам бути такою ж фантастично цікавою людиною, й нехай успіх буде завжди разом із Вами у житті!

Бізнес школа. Випускной!

Новий Рік ми зустрічаємо із найкращим депозитом – своїми знаннями! Бажаємо всім щастя, миру, й найкращих життєвих досягнень!

Один коментар до “Бізнес школа! Випускний!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.