День закоханих у 6 Б

День закоханих у 6БСказати прямо, кожен з нас чекав на це свято із надією отримати валентинку. Отримали, на жаль не усі. До речі й писали не всі! Але свято вдалося!

 

День закоханих у 6Б

Завдяки старанням ведучих Лери й Аліни ми повеселилися на славу!

Спочатку жеребкування долі розбив нас на пари. Дівчаток, на жаль нам не вистачило, але ми запросили вчительок. Вони у нас веселі й красиві як шестикласниці! Чудово справилися з цією роллю!

 

Першим випробуванням стало застосування японських паличок для того,  щоб з’їсти цукерки.

Робота виявилася складна, але перший переможець Микита придумав метод!

День закоханих у 6Б

Для Вані ( він ще скоріше справився із завданням) ми запропонували ідеальний варіант не розмовляти під час уроків: закрити очі та чекати з відкритим ротом цукерку!

День закоханих у 6Б

 

Насправді так ми чекали нагороди за кращу зірку, зроблену парою. Кожен міг працювати лише однією рукою!

Цікавими виявилися змагання у переливанні води з тазка у відро! Максу й Даші це вдалося дуже гарно, але Кирил й Настя скоріше переливали!

 

У несподіваному конкурсі на збирання води зі столу й підлоги проявили неабиякі здібності Руслан і Ваня!

Лера й Андрій дуже гарно зіграли з паличками японської кухні з цукерками, але скуштувати їх вдалося лише у наступному конкурсі!

День закоханих у 6Б

 

Андрій із зав’язаними очима, повинен був визначити, пара стоїть у нього за спиною, чи ні! Першим трохи не повезло, й Кирил та Оля залишилися без цукерок, а надалі Андрій уважніше прислухався до голосу серця!

DSC_0027

 

Призи дісталися Руслану та Ілоні Петрівна, а ще, Аліні й Максиму.

День закоханих у 6Б

До речі, напередодні Кирил Козир розробив чудовий проект прикрашання класу, а Саша придумала фантастичну газету. Але її забрали на конкурс, й поки у класі ми її не повісили!

Дуже смачними тістечками частував нас Богдан. Його мама спекла їх у формі сердечка, прикрашеного чарівними кульками! Навіть жаль було їх їсти! Але настрій був чудовий.

День закоханих у 6Б

Усе гарне колись закінчується. Хлопці борці побігли на тренування, а ми потихеньку розходилися додому. А так не хотілося…, то ж довго ще розмовляли біля школи!

Зі святом вас усіх!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.