Грошова галерея мистецтв. Сторінка шоста

Грошова галерея Мистецтв

Колективний проект “Гроші. Історія. Факти.” Завершується екскурсією до галереї мистецтв. Яку підготували Мальвіна, П’єро, Арлекін, Артемон!

Останнім часом у нашій мові з’явилося багато незрозумілих слів. А взагалі, що означають слова Коуч-центр, коучінг?

Буратіно:  Усе просто – коуч центр – це навчальний центр! Коучінг – навчання! І ми з вами вчимось. А виникнення іншомовних слів у обороті – це нормальне явище всесвітньої інтеграції, як і користування банкнотами різних держав у різних країнах!

  • Взагалі то гроші займають у нашому житті досить велике місце!
  • – У нас є така чарівна торбинка з порадами, які ви самі можете прочитати
  • А яка доля Мальвіни?

Базіліо: Мальвіна разом із своїми друзями П’єро , Артемоном та Арлекіно відкрили туристичне агентство, яке допомагає друзям подорожувати світом. Саме вони запрошують нас відвідати грошову галерею мистецтв!

Світова Грошова галерея мистецтв!

Французький тихоокеанський франк показує красу заморських володінь Франції  – Нової Каледонії, Французької Полінезії, островів Уоліс і Футуни. Тихий плескіт океану, пальми над обійстям, гори та симпатична полінезійська дівчинка у вінку. От і все, що треба зобразити на банкноті, аби вона очолила десятку найкрасивіших купюр світу!

Рупія Мальдівської республіки дуже красива, незважаючи на те, що рівень життя у країні низький. Ніжні кольори, багатий орнамент, малюнок корабля із вітрилами та кокосовими пальмами неодмінно привернуть вашу увагу!

Плануєте відвідати Сан-Томе у Принсіпі у Африці? Вам обов’язково знадобляться добри – банкноти із зображенням екзотичних тварин і рослин. Тут і швидкі водограї, і кокосові пальми.

Швейцарський франк на лицевій стороні звичайно містить портрети відомих діячів культури, наприклад на купюрі номіналом у 100 франків зображений відомий скульптор та художник Гіакометті Альберто та його творіння «Людина, яка йде вперед».

Банкнота Коморських островів у Індійському океані також має назву франк. Рожева імла, блакить моря, палаюче у променях небо, самотнє дерево на піщаному березі створюють незабутню картину заходу сонця.

Казкова країна Нова Зеландія з ніжністю й повагою ставиться до природи, птахи просто захопили цю країну, отже само вони є головною постаттю на Новозеландському доларі. Друкується він не на папері, а на спеціальному тонкому пластику.

Острів Кука вражає своєю трьох доларовою купюрою. На ній зображено… русалку, яка випливає верхи на акулі з морських глибин! Ніде у світі  не знайти схожої купюри!

А грошові купюри Гонконгу яскраво відображають шалений ритм його життя. Дизайнери втілили у доларі власні фантазії про майбутнє у стилі хай тек, де усе кудись біжіть, рухається та змінюється безперервно.

Шведська крона повертає нас у світ казки, хоча нею користуються зовсім не казкові герої. На звороті 20 шведських крон розмістили ілюстрацію до казки Сельми  Лагерлеф «Чудесна мандрівка Нільса Хольгерсона з дикими гусьми Швецією»

Бажаєш доторкнутися до краба? А море так далеко… Тоді потримай в руках купюру у 500 крон, випущену на Фарерських островах Данії. Краб на банкноті не лише намальований, а й надрукований рельєфно!

Економіка країни, безперечно, впливає на дизайн паперових грошей.

На ямайській банкноті, наприклад, зображено тропічний пляж. Бо це найголовніша гордість Ямайки!

Море, кокосові пальми й вітрильники – ніжні кольори мальдівських руфій приємно тішать око. Хоча, власне кажучи, тут окрім рибальства і збору кокосових горіхів й робити нічого…

А ось країни Персидської затоки відомі своїми нафтовими промислами та портами. Отже на купюрі в 5 бахрейнських динарів зображено видобуток нафти. А ось ще одна купюра Бахрейна – на ній коні!

Симпатична сорока розташувалася на купюрі у 2 таки (така – це грошова одиниця Бангладеш).

До уваги учнів гімназії «Здоров’я»! Є й спортивні гроші: наприклад, 10 доларів Сінгапуру та 10 доларів Нової Зеландії!

Гроші, безумовно, річ необхідна. А якщо у купюр ще й барвистий зовнішній вигляд, то тримати їх у руках ще приємніше.

Тільки не забувайте! Гроші – це не мета, а засіб!

Будьте багаті та щасливі!

Останнє тестування було найцікавішим, бо усі зрозуміли, що навчатися може буди цікаво! Наш тренінг виявився вдалим.

Отже усі тренери 7Б класу побажали наприкінці:Галерея мистецтв

“Будьмо здоровими та щасливими! А гроші? – Заробимо!”

Галерея мистецтв

Початок :

ГРОШІ. КОЛЕКТИВНИЙ ПРОЕКТ 7Б. ПЕРША СТОРІНКА.

 

ГРОШІ. КОЛЕКТИВНИЙ ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ 7Б. СТОРІНКА ДРУГА

ГРОШІ. ІСТОРІЯ. ФАКТИ. СТОРІНКА ТРЕТЯ

1000 РОКІВ ГРИВНІ. СТОРІНКА ЧЕТВЕРТА

ГРОШІ – РЕКОРДИ, ПРИКМЕТИ… СТОРІНКА П’ЯТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.