КВМ – перша гра 2016 року

Святкова новорічна гра у Клубі Веселих Математиків проводилася у форматі “Що? Де? Коли?”, але традиційно серед багатьох  команд. Приємне було те, що команди були у клубі найрізноманітнішого віку й складу.  

Усі ми були раді старшим друзям – випускникам. Ця команда була найчисленніша та найактивніша! Випускники 2014, 2015 року грали проти збірних : 6А, В, 7А, 7Б,  10-А, 11-А

КВМ - перша гра 2016 року

Із радістю взяли участь у грі і вчителі. Нарешті, хоча б на канікулах вдалося пограти, бо у цей час не було уроків у гімназії!

КВМ Перша гра 2016 року

Головним сюрпризом стала участь у грі випускника 2006 року, Володимира Головаша, який зі своїми друзями 11 років тому започаткував традиційні ігри у гімназії.

КВМ Перша гра 2016 року

Гравців чекали питання від Снігуроньки, Діда Мороза, Баби Яги та клубу КВМ. Жарти, логічні задачки, відеозапитання – це були справжні випробування для усіх!

КВМ - перша гра 2016 року

Але коли Несподіваний поворот запропонував станцювати веселий танок у ролі персонажів мультфільму про Ялинку, то учні, вчителі і випускники мало відрізнялися один від одного, як і при розв’язуванні цікавих задач!

Гра вдалася!

КВМ Перша гра 2016 року

Наприкінці традиційно кожна команда побажала друзям найкращого у Новому Році. І найголовнішим було побажання миру у нашій  країні.

А ще народилися жартівливі вірші:

“Поки є КВМ,

Ми жартуєм, ми живем!

І хай наша добра гра

Прославиться на віка!”

Пропонуємо головну перлину гри – танок “У лісі темному” – імпровізована композиція від постановника Білки (Кращий актор гімназії – Ед ).

?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.