Математичні бої – це круто!

Саме так вважають учні 7Б, які сьогодні змагалися на шпагах розуму! Не просто розв’язати задачу, а ще й захистити власні думки, обґрунтувати кожен крок – ось основна задача бійця!

Математичні бої - це круто!

Ціла наука – правильний розподіл обов’язків у команді, коли за обмежений час потрібно не лише розв’язати чимало завдань, а ще… скласти вірші! Суперники – не вчитель, не пожаліють, так і намагаються відшукати у доповідача помилку! Усе серйозно – рюкзаки відпочивають, ніяких підказок, лише власний розум! Цікаво, весело й страшнувато водночас – справжній АДРЕНАЛІН!

Математичні бої - це круто!

Перші математичні бої учні сьомого витримали, можливо через пару років вони стануть учасниками міських математичних боїв, які до речі проходили в цей самий день у 29-й школі, де викладає математику наша випускниця – Тетяна Анатоліївна Макарова! її учні взяли сьогодні перемогу у півфіналі.

Математичні бої - це круто!

А Лариса Борисівна (теж випускниця нашої гімназії!) від усього серця раділа за своїх вихованців, спостерігаючи за тим, як вони розумніють і дорослішають!

Математичні бої - це круто!

Невеличке інтервью з учителем!

Лариса Борисівно, що за події сьогодні відбувалися у вашому класі?

“Сьогодні, 30 листопада, у рамках тижня точних наук, у 7-Б класі пройшла гра «Математичні бої», у якій прийняли участь усі учні класу. Кожен зміг знайти питання за своїми інтересами. Разом з математиками позмагалися і лірики, яким було запропоновано скласти вірш на задану риму.

Математичні бої - це круто!

Один з кращих віршів був складений командою «Геометриків» :

Різні є на світі цифри

Є і нуль і одиниця

З них складаємо ми дроби

І не сумуємо ніколи.

Найбільше сподобалося учням питання про колір стоп-крана у літаку.

Найсмачнішим питанням було питання про піцу: «2 дитини з’їдають 2 піци за 2 години. Скільки піц з’їдять 4 дитини  за 4 години?» .

А найважчим для гравців виявилося питання про цифри «Для нумерації сторінок підручника знадобилось 324 цифри. Скільки сторінок у цьому підручнику?». Його міг розв’язати лише Савенко Артем, який  зірвав аплодисменти однокласників та 12 балів від вчителя!

Усі учні отримали задоволення від гри та позитивні оцінки. Так тримати!”

Нехай “бої” будуть лише математичними, і перемогу отримує РОЗУМ, а наше наукове товариство розвивається й поширює свої знання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.