Моя перша олімпіада!

Моя перша олімпіада
Учасники 1 туру Всеукраїнської олімпіади з математики

Сьогодні була моя перша олімпіада з математики! Не просто серед однокласників, а на рівні усієї гімназії!  У двох кабінетах  зібралися учні з 11, 10, 9,8,7 і 6 класів . Я – навчаюсь у шостому, тому брав участь участь у цій події вперше. Дуже хвилювався, йшов сьогодні до гімназії, наче на свято!

Трохи здивувався, коли на канікулах побачив стільки дітей у школі. дійсно, гімназія “Здоров’я” не відпочиває ніколи!

Бути розумним – це актуально!

Завдання не були простими. Треба було думати і логічно міркувати. На те, щоб написати давалося аж 3 години. Це не просто урок! Було дуже приємно бачити, як старшокласники розв’язували задачі – я трохи спостерігав за ними, а потім знов повертався до своїх завдань!

Старшокласники дуже зосерджені

Зі всіх п’яти задач мені дужче сподобалась така,  розв’язання до якої придумав Гаус Йоганн, коли був маленький. (Потрібно знайти суму чисел натурального ряда швидко та зручно!)

Задачка “здалася”! Фортеця взята!

А запам’яталася саме та, яку я не зміг розв’язати – про сторінки до підручника. Вже після закінчення змагань, я таки з нею впорався! Це була справжня перемога над собою!

Варто подумати!

Сподіваюся ще не раз потрапити на такі заходи, щоб перевірити себе і познайомитися з новими друзями. Попереду шлях до науки!

Андрій Китриш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.