“Новорічний пиріг” – нова гра у 7Б!

Святкування Нового року може бути самим різноманітним. Останні дні начального семестру були дуже напруженими, то ж ми вирішили відмовитися від ідеї звичної новорічної вистави, але із задоволенням організували веселий “Новорічний пиріг”! Це була гра із різними несподіванками!

Практично кожен у класі підготував якійсь сюрприз для однокласників. Подарунки розпочалися, коли ми опинилися у кабінеті інформатики.

Богдан та Руслан презентували нам слайдшоу, що нагадало нам найцікавіші справи у минулому році. Виявилося, що їх було чимало, цікаво було усе згадати. Кожен уважно стежив за тим, як розвивалися події 2015 року!

Хоча обиралися найкращі фото, але ця своєрідна подорож зайняла біля 10 хвилин!

Далі у свої руки взяли справу Андрій та Богдан, запропонувавши інтелектуальне змагання від Клубу Веселих Математиків!

Це наша улюблена справа – розв’язувати різні цікаві проблеми! Ми були уважніше, ніж на уроках…

Командна гра – велика справа!

Із задачами ми справлялися швидко, але ось написати вірш з переплутаних Сніговіком слів виявилось досить важко…

Найпідступніші були загадки від Баби Яги!

Ми не помітили, як пройшли 45 хвилин, і нас чекали нові випробування вже у спортивній залі! Сніжки з паперу – перша гра, в результаті якої ми ледве не посварилися! Але Снігуронька була дуже терпляча (на відміну від Діда Мороза, що ледве не втік від нашого галасу та сперечань).

“Окохвіст” нас примирив – рухатися із закритими очима було досить важко, бо вів і командував рухом єдиний, хто бачив куди йти, але він  стояв позаду!

В результаті гра вдалася дуже й дуже цікавою. Допомагали проводити конкурси Оля, Лєра та Юля! А Кирил був кращим “Оком” !

Найвеселішою була Ася – ялиночка. Вона так весь день і ходила в новорічними прикрасами, як і Саша з вушками зайця!

Безперечно, краще всього вдався наш новорічний танок “Планета мавпочок!”

Ми добре повеселилися, але сюрпризи не закінчувалися. Поки ми змагалися, Римма, Лєра та Ваня приготували для усього класу святковий стіл!

Справжній пиріг з варенням та мандаринки – усе це було напрочуд смачним, та ще й у такій чудовій компанії!

Влад у ролі українського козака та Саша зайчик подарували нам ще одну приємну новину. Кожен з нас отримав своєрідний прогноз-побажання, який розповідав, що ж з нами станеться у новому році. Біленькі мавпочки з іменами доставали з чарівного капелюха козака, який читав прогноз!

А далі ми самі собі написали побажання та склали до капсули часу. Ми поставили собі за мету подолати ту чи іншу перешкоду, якійсь свій недолік та слабкість. Через рік прочитаємо та зможемо самі оцінити свої зусилля!

Свято тривало більше двох годин, але ми навіть не помітили, а тому продовжили його вже на наступний день – 31 грудня!

На жаль, тим хто так і не дійшов до школи в цей день трохи не повезло, бо у нас була дуже весела гра акторської майстерності, а ще кожен мав можливість побажати своєму товаришу найголовнішого у новому році. Отже кожен і отримав побажання!

Чесно кажучи, не дуже хотілося йти додому, та ми ще на гірці покаталися, аж поки Світлана Єгорівна не попросила нас відправитися додому!

Свято наближалося, але з нами воно вже було поряд. Бо з добрими друзями кожен день може стати справжнім святом. З НОВИМ РОКОМ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.