Покоління мобільного Інтернету

Саме так називається фестиваль скрайбінг-роликів, який проводить Київстар. У цьому році тема була наступна: “Моя 3G сім’я”.

Можна було представити роботи, виконані в різних техніках: “Мальований скрайбінг”, “Онлайн скрайбінг”, “Аплікаційний скрайбінг”.

Учні нашої гімназії також не лишилися осторонь від цієї цікавої події.

Покоління мобільного інтернету

Перша робота на конкурс була підготовлена Валерією Клименко, ученицею 8Б класу, у техніці «Мальований скрайбінг». Хоча, відверто кажучи, тут був справжній феєрверк різних технік. Чудовий сюжет, несподівані режисерські рішення, «летючий малюнок» і аплікації – усе це зробило ролик дуже цікавим. Варто відзначити й акторські здібності автора, яка чудово прокоментувала ролик.

Покоління мобільного інтернету

Учень 6А класу, Андрій Китриш, мов справжній IT-спеціаліст, працював у техніці «Онлайн-скрайбінгу». Сюжет цікавого «мультика» заснований на реальному  житті його родини і до того ж супроводжується віршами!

«Ти не чув ще про 3G?Зараз  все узнаєш ти!»

Саме так розпочинається блискавична презентація можливостей мобільного Інтернету!

Дійсно, це питання сьогодні дуже актуальне для людей різних професій і віку. 3GІнтернет швидко і якісно дає необхідну інформацію та зв’язок. Тепер ми маємо можливість використовувати його і в навчанні, і на відпочинку!

Презентація відео відбулася в науковому товаристві «Еврика», а тепер ми з нетерпінням чекаємо на результати конкурсу.  Сподіваємося, що журі усе це оцінить!

Переглянути та оцінити ролики ви можете за посиланнями:

Проект Лєри

https://www.youtube.com/watch?v=NEO3kli8fNA

Проект Андрія

Сподіваємося, що журі усе це оцінить!

Голосуйте за наших!

Мироненко Владислав, 8Б

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.