Про нас

Про нас

Еврика! Великий Архімед і не здогадувався, що це слово буде девізом шукачів відповідей на питання, які ставить життя.

30 років – це замало для вічності, але багатенько для одного людського життя!

Наукове товариство «Еврика» Полтавської гімназії “Здоров’я” № 14 у 1989 році,  спочатку це був просто гурток математиків, які цінували розум і творчість. Його склад постійно змінювався. Випускалися одні учні, приходили інші. Так само як і вчителі. З ними змінюється й сайт “Еврика”.

У 2015  році запущено у дію проект “Про-слово”  керівника літературно-мистецької студії “Жар-птиця” Ірини Іванівни Кислої, де публікуються матеріали діяльності філологів, членів наукового товариства.

Еврика об’єднала усіх – і математиків, і поетів у широкому розумінні цих слів. Із невгамовною завзятістю в одному двобої грають у клубі «Що?Де? Коли?» і п’ятикласники, і випускники зі стажем!

«Шлях до науки» веде нас у безмежжя пошуку, вчить розв’язувати найскладніші задачі, які продовжуються у наукових дослідженнях членів Малої Академії Наук.

2020 рік – рік математики в Україні, і, мабуть не дивно, що наш проект повертається до джерела – до математики.  Поціновувачі цієї великої науки зможуть  тут  знайти цікаві факти, матеріали для навчання, а також тренажери для розуму.

Бо, як відомо, математика розум до ладу приводить!

Ми запрошуємо усіх до співпраці! Для публікації власних матеріалів достатньо зареєструватися на сайті.

У різних категоріях ви можете знайти цікаві задачі.

Окрема сторінка присвячена WEB – бібліотеці. Тут ви зможете знайти посилання на цікаві інформаційні ресурси у сіті Інтернет, та публікації, що містять відео на нашому сайті.

КВМ –  категорія Клубу Веселих Математиків. Але це не означає, що тут будуть лише математичні ігри. Математика вивчає світ, тому завдання можуть бути самі найрізноманітніші! Тут ми друкуємо й звіти про найголовніші події клубу.

У розділі “Цікаво” публікуються статті за різними цікавими фактами, що допоможуть вам подорожувати країнами науки.

Багато цікавих відео подарує вам наш  КІНОЗАЛ.

“Олімпіади” пропонуватимуться для читачів, можна спробувати власні сили, ознайомитися з текстами та розв’язками олімпіад різних рівнів.

Результати проведення заочних змагань будемо публікувати у “Новинах“, як й іншу інформацію про події у науковому товаристві!

А для тих, хто готується до ЗНО з математики, даємо посилання на інший сайт нашого наукового товариства “Математика для абітурієнтів”.

А підготовку до іспитів з української мови можна здійснювати за допомогою ресурсу “Про слово”.

Наш сайт допомагає й у навчанні,  тут ви можете знайти матеріали для підготовки до контрольних робіт, заліків, тематичних атестацій. Отже, категорія “Навчання” – усім учням на допомогу.

Адреса для листування: mathab@ukr.net

Керівник проекту – учитель математики Світлана Пасько.

Бажаємо усім успіхів. Чекаємо ваших пропозицій й побажань!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Наукове товариство Полтавської гімназії Здоров'я № 14